درباره ما

معرفی

سازمان خدمات پس ازفروش پند (پند سرویس) همزمان با تاسیس شرکت صنایع پند درسال 1369 آغاز به کار نمود. هم اکنون با استفاده از تخصص و تجربه کادر فنی خود،یکی از سازمان یافته ترین و ورزیده ترین شرکتهای خدماتی در صنعت الکترونیک کشور می باشد.

شعبه ها و نمایندگی های مجهز پند سرویس در نقاط مختلف کشور از جمله تهران ، تبریز،ارومیه، اردبیل، رشت، بابل، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، کرمان، اهواز،کرمانشاه، همدان ، سنندج و ... موجب سهولت در دریافت خدمات توسط مشتریان در سراسر کشور شده به نحوی که حضور خدمات محصولات پند در سراسر کشور تبدیل به یکی از نقاط قوت مجموعه صنایع پند و علت بارز انتخاب محصولات توسط مصرف کنندگان تجاری و صنعتی گردیده است.

در ذیل ، مزایا  و امتیازات خدمات پند سرویس به منظور آشنایی هرچه بیشتر شما مشتری گرامی ارائه می گردد :

1-دارا بودن گواهی مدیریت کیفیت و در کنترل بودن تمامی روشهای کاری

2-کادر فنی متخصص با روابط عمومی قوی که بطور مستمر با اطلاعات علمی روز در زمینه های فنی و نیز در حوزه های ارتباط و جلب رضایت مشتری آموزش داده می شوند.

3-بکارگیری شبکه گسترده ای مشتمل بر شعبه ها و نمایندگیهای آموزش دیده خدمات در همه نقاط کشور که در مدت نزدیک به 20 سال گرد هم آمده اند تا سبب تسریع در امر خدمات رسانی و کاهش قابل توجه زمان انتظار مصرف کنندگان گردند.

4-تعرفه خدماتی مناسب جهت جلب رضایت مشتریان عزیز.تعرفه های مذکور به نحوی تنظیم گردیده اند که پائین تر از تعرفه ها و مبالغ رایج در این صنعت می باشند.

5-آزمایشگاه مجهز به منظور تست و بازرسی قطعاتی که در خدمات مورد استفاده قرار می گیرند.

6-پند سرویس نه تنها به امر خدمات رسانی به دستگاههای موجود در بازار می پردازد بلکه گروه مشاورین ما آماده ارائه مشاوره به مشتریان خود به منظور خرید و تکمیل سایر تجهیزات لازم در واحدهای تجاری و صنعتی می باشند.

 آدرس : تهران بزرگراه رسالت ، اول مجیدیه جنوبی ، کوچه طلوعی ، ساختمان پند

تلفن تماس :  22323835-021

فکس : 22531718-021

ایمیل : info@pandservice.com

تلفن امور قراردادها : 22323835-021